Тимчук Дмитро Борисович

Депутат Верховної Ради України VIII скликання, член фракції ПП "Народний фронт" (з 2014 року), координатор групи "Інформаційний спротив" (з 2014 року). Український політичний і військовий журналіст, керівник ГО «Центр військово-політичних досліджень», головний редактор інтернет-видання «Флот2017» (з 2008 р.).

Біографія

Народився 27 червня 1972 року у м.Чита (РРФСР). Дитинство провів у ГДР, де його батько в 1978-1983 роках проходив службу у складі групи радянських військ. Юні роки Тимчука пройшли у Бердичеві на Житомирщині.

Навчався у Бердичівському політехнічному коледжі. У 1995 році закінчив факультет журналістики Львівського вищого військово-політичного училища.

У 1995-1997 роках проходив службу у військах протиповітряної оборони.

У 1997-2000 роках працював у штабі Національної гвардії України.

У 2000-2012 роках - у структурах Міністерства оборони України.

З 2008 року - головний редактор інтернет-проекту "Флот-2017" та керівник громадської організації "Центр військово-політичних досліджень".

Під час службових відряджень Дмитро Тимчук відвідував українські контингенти миротворчих сил ООН в Іраку (тричі), Лівані та Косово.

Свою журналістську діяльно почав з появи Євромайдану, відразу зайняв опозиційну позицію. Тимчук є одним з ініціаторів створення групи «Інформаційний спротив». 

З 2014 року - народний депутат України VIII скликання від ПП "Народний фронт". Член Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Група «Інформаційний спротив» була створена у березні 2014 року. До складу групи входять журналісти, аналітики, які передають оперативну інформацію щодо російського вторгнення в Україну, перевіряючи її достовірність, відтворюють реальну картину подій і викривають російську пропаганду. Група акцентує увагу на тому, що вона має неурядовий статус.

Тимчук - один з найпопулярніших інтернет-діячів країни, на якого посилаються багато авторитетних політичних сайтів. За даними російських ЗМІ, впродовж певного часу вважався вигаданим персонажем, доки не з'явився в ефірі телебачення.

Звання

Підполковник запасу.

Родина

Одружений.

 

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі www.facebook.com/dmitry.tymchuk?fref=nf .

30 травня 2016, 16:42 |  ДОСЬЄ

^ ^