новини

В Борисполі пасажири заблокували термінал через затримку рейсу

В міжнародному аеропорту “Бориспіль” пасажири рейсу YE1215 сполученням Київ — Батумі заблокували вхід в термінал F, протестуючи проти багаторазового переносу вильоту

Спочатку рейс авіакомпанії YanAir Airlines був перенесений з 8:00 до 13:00. Після цього час відправлення почали змінювати кожні півгодини. Обурені пасажири залишали свої гнівні коментарі в соціальних мережах і писали скарги керівництву авіакомпанії, повідомляє Є Київ!

“Зараз вже закінчується дев’ятий час мого перебування в аеропорту Бориспіль. За попередньою інформацією, авіаперевізник все-таки зможе зробити рейс в 23:00. Але це не точно. Насправді мені не цікаво, у кого і чому забрали ліцензію, чому не видають сертифікат, чому екіпаж не може зібратися і чому представник YanAir нічого пояснити не може. Я просто хочу отримати те, на що я розраховувала і за що заплатила”, – написала одна з пасажирок рейсу на своїй сторінці в Facebook.

У зв’язку з інцидентом пасажири заблокували термінал F, через що у нього не могли потрапити близько 100 осіб. У результаті, реєстрація на цей рейс почалася після 22:00. Виліт був запланований на 00:00.

Представник аеропорту зазначив, що “все відбувалося як завжди” у разі затримки рейсів.

«Звичайно реакція пасажирів була відповідною, вони спробували з’ясувати причини (затримки — ред.)», — резюмував він.

На сторінці YanAir в Facebook в останні дні постійно з’являються повідомлення про перенесення рейсів. Це пов’язано з тим, що Державіаслужба провела комплексну інспекційну перевірку компанії і виявила ряд зауважень. З 7 червня набуло чинності рішення про припинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir.

Читайте також: Аеропорт «Жуляни» на чотири години зупиняв роботу через інформацію про мінування

19 червня 2019, 08:52

^ ^