новини

Найспекотніший день: Київ знову побив температурний рекорд

Погодні аномалії знову дали про себе знати

В останні кілька діб температура повітря в Києві дуже піднялася, і в столиці стало нестерпно жарко і задушливо. Все це супроводжувалося грозами, громом і дощем. При все це Київ побив черговий температурний рекорд.

Метеорологи стверджують, що 13 серпня став найспекотнішим днем ​​в українській столиці за 2019 рік, повідомляє Є Київ! з посиланням на прес-службу Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Читайте також: Зник за лічені секунди: в Києві буревій «поглинув» міст Патона (ВІДЕО)

У цей день після полудня стовпчик максимального термометра вперше в поточному році піднявся до + 35,0 ° C. Кліматологи обсерваторії нагадують, що найспекотнішим був день рівно 9 років тому, 13 серпня 2010 року, коли максимум температури досяг позначки + 36,6 ° C.

Опади, які обрушилися на Київ 14 липня, стали рекордними за всю історію спостережень. За даними спостережень співробітників метеостанції, кількість опадів в цей день побило багато торішніх «досягнень». Так, на столицю вилилося 36 мм опадів, що на 8 мм більше, ніж це було в минулому багатому на зливи 1962 році.

Читайте також: Негода наробила біди: в Києві чоловік через зливу ледь не втопив Porsche Cayenne (ВІДЕО)

В обсерваторії відзначили, що максимальна кількість опадів в Києві за весь час спостережень (з 1891 року) зафіксували на початку ХХ століття. 20 липня 1902 року випало 103 мм дощу.

15 серпня 2019, 09:50

^ ^