новини

У Києві проведуть ювілейний Wizz Air Kyiv City Marathon

У рамках ювілейного 10-го Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться Фандрайзинг марафон, під час якого 12 команд збиратимуть гроші на благодійність

З 16 вересня по 14 жовтня десять благодійних фондів збиратимуть кошти на різні соціальні проєкти. Будь-хто зможе долучитися до доброї справи і допомогти хворим дітям і дорослим, дітям-сиротам, тваринам у притулку та іншим – залежно від проєкту, який він сам підтримає, повідомляє Є Київ! Обрати благодійний фонд та проєкт можна за посиланням.

Читайте також: У Солом'янському районі Києва провели щорічний легкоатлетичний пробіг
– Публічні люди, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній об’єднуються заради цієї спортивно-благодійної ініціативи та стають "фандрайзерами" – обличчями проєктів, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя і жертвувати кошти, – повідомляють організатори.

5-6 жовтня відбудеться ювілейний 10-ий Wizz Air Kyiv City Marathon 2019. З 2015 року завдяки Фандрайзинг марафонам, які відбувалися під час Київського марафону, на благодійність було зібрано понад 3,8 млн гривень, які були витрачені на реалізацію 45 проєктів різних благодійних фондів.

Читайте також: В Києві проведуть ветеранський забіг

25 вересня 2019, 09:50

^ ^