новини

Запрошують Зеленського «на каву»: на Банковій у Києві підприємці влаштували мітнг

У Києві під Офісом Президента зібрались понад 500 підприємців з усіх регіонів України з вимогою ветувати закони №1053-1 та №1073, які вони розцінюють як тиск на бізнес

Підприємці скандують: “Вето” та запрошують Зеленського на каву, повідомляє Є Київ! з посиланням на Укрінформ.

Як пояснили представники малого бізнесу, ухвалення зазначених законів знищить їхній невеликий бізнес. Зокрема, за словами підприємців, ці закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде направляти до податкової і платити з кожного чеку податок, а якщо сума за рік буде вище 300 тисяч грн, то треба буде вже платити податки, як великий бізнес. Наразі у малого бізнесу фіксований податок.

Читайте також: У Києві жителі проблемних новобудов перекрили проспект Науки (ВІДЕО)

До Києва приїхати бізнесмени, зокрема, з Одеси, Черкас, Чернігова, Сум та інших міст. Як повідомлялося, Верховна Рада 20 вересня ухвалила закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг і про реєстратори розрахункових операцій у смартфоні, а також схвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України.

За відповідний закон №1053-1 “Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг” проголосували 250 народних депутатів.

Читайте також: В Києві провели Всеукраїнський марш за гуманне ставлення до тварин

Також парламент ухвалив закон №1073 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг”.

Закони спрямовані на виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та «відбілювання» обігу товарів, що реалізуються без офіційного відображення тими суб’єктами господарювання, які згідно законодавства не звільнені від обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, проте реально їх не використовують.

30 вересня 2019, 15:10

До теми

^ ^