новини

В Києві жителі «будинку-вбивці» перекрили автошлях

Жителі будинку вбивці за адресою Миколи Мілютенка 23а перекрили в'їзд з вулиці Братиславської на Броварський проспект, щоб привернути увагу до проблем, які ігнорує столична влада

Будинок в якому вони живуть, є непридатним для проживання. Він побудований так, що каналізація вбудована в вентиляцію, що в свою чергу призвело до утворення грибків, повідомляє Є Київ! з посиланням на Голос.

Після експертизи проведеної Інститутом мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного, в будинку було виявлено 16 видів грибків. Серед них такі, що вражають легені, нервову систему. Також були зафіксовані випадки туберкульозу.
Жителів «будинку-вбивці» київська влада обіцяла відселити в новий будинок на перетині вулиць Миколи Мілютенка та Шолом Алейхема, але його будівництво зупинено.

Читайте також: У Києві жителі проблемних новобудов перекрили проспект Науки (ВІДЕО)

На акцію були запрошені мер міста Віталій Кличко, міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, депутати Верховної ради. Але вони не прийшли. На місці чергували дві патрульні машини.

Люди тримали в руках плакати з написами - «Будинок вбивця», «Ми хочемо жити», «Наші діти хочуть жити», «39 видів грибків і 14 підвидів вбивають нас».

Читайте також: В Києві сталася масштабна пожежа на будівництві (ВІДЕО)

7 жовтня 2019, 15:40

^ ^