новини

У Києві відкрили культурний простір «Ветеранський намет»

У неділю, 6 жовтня, у Києві відбулось офіційне відкриття єдиної в Україні бібліотеки з книгами ветеранів, волонтерів та ВПО «Ветеранський намет»

Відтепер він діятиме на постійній основі у приміщенні громадської організації «Український Легіон» за адресою: вул.Пестеля, 7 (неподалік від залізничного вокзалу), повідомляє Є Київ! з посиланням на Столичний регіон.

Навіть ті, хто не був тут жодного разу, легко могли знайти місце відкриття. Ще здалеку можна було помітити прапори – державний, жовто-блакитний та прапор «Ветеранського намету».  Невеличке приміщення ГО «Український Легіон» було не в змозі вмістити всіх охочих.

Читайте також: На Співочому полі стартував фестиваль хризантем

Авторів  книг про сучасну російську-українську війну можна було відрізнити по бейджиках. Тому ще до початку церемонії будь-хто мав змогу підійти до них, поспілкуватись, отримати автограф чи зробити селфі.

Робота «Ветеранського Намету» на постійній основі стала можлива завдяки тісній співпраці ГО «Український Легіон» з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, на балансі якого і знаходиться будівля, в якій розташувалась ГО «УЛ». Це – гарний приклад співпраці державної установи з небайдужою та пасіонарною частиною громадянського суспільства.

Читайте також: У Києві фотографи зі всього світу представили понад 500 світлин (ВІДЕО)

8 жовтня 2019, 14:23

^ ^