новини

В Києві запустять нові камери автофіксації порушень на дорозі

Наразі нові прилади, нібито, проходять тестові випробування

До листопада 2019 року у Києві планують завершити тести нової автоматичної системи фіксації порушень правил дорожнього руху, повідомляє Є Київ! з посиланням на Liga.Zakon

У повідомленні зазначається, що кожна камера складається з спеціального радара-детектора, "розумної" камери та електроніки. Прилад автоматично фіксує автіки, які перевищили швидкість, а потім сам формує квитанцію з правопорушення.

Читайте також: У Києві обірвалась контактна лінія тролейбусів

Пихтін зауважує, що від камер, які уже встановлені на вулицях Києва, нові мають низку відмінностей. Зокрема старі не підходять для автоматичного виписування штрафів і використовувались більше для замірів швидкості між двома точками. Тобто їх використовували для аналізу трафіка, перевірки наявності заторів на тих чи інших відрізках, а також для замірів середньої швидкості руху в автомобільному потоці.

При цьому він додає, що одна з головних причин заміни камер – відсутність у них сертифікації. Зараз цю процедуру проходять два нових прилади, ще один вже її має, але він поки що єдиний в Україні. 

У пресслужбі KyivSmartCity розповіли, що вже закуплено 20 таких приладів: п’ять тестових уже встановлено, а інші наразі монтують. На закупівлю систем було витрачено 20 млн. грн. 

Читайте також: В Києві горе-водій спричинив ДТП та втік з місця події

8 жовтня 2019, 15:30

^ ^