новини

Поліція гальмує розслідування щодо вбивства мого сина – Інна Соболєва

Інна Соболєва розповіла про те, що поліцейські тягнуть з розслідуванням вбивства її 3-річного сина, якого кілер убив під час замаху на її чоловіка

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Страна", інформує Є Київ!

"Слідчі нам не дзвонять. Коли ми самі дзвонимо, вони кажуть, що зателефонують. І ніхто не передзвонює. На другий день після того, що сталося ми з чоловіком назвали прізвища людей, яких ми підозрюємо в тому, що трапилося. Через два тижні нам вперше подзвонив слідчий і попросив їх контакти. Це що, розслідування? Це імітація ", - розповіла Інна Соболєва.

За інформацією Соболєва, Юсуп Абуев, якого поліція вважає організатором злочину, є лише однією з ланок замовного вбивства. При цьому ніхто з тих, кого В'ячеслав Соболєв називав публічно в якості потенційних замовників не був допитаний поліцейськими.

Читайте також: Обох підозрюваних у вбивстві сина Соболєва відправили на два місяці у СІЗО (ВІДЕО)
"Майже через два тижні поліція у нас просила їх контакти", - уточнила Інна Соболєва.

Про те, що слідство гальмують навмисне, Соболєва почала здогадуватися ще через кілька днів після початку розслідування, коли слідчий пішов на лікарняний, а іншого не призначили.

"Ми дзвонимо, нам не відповідають, що не передзвонюють. Ми вважаємо, що розслідування свідомо гальмують, тому і проводимо своє, незалежне розслідування. Інформація про це знаходиться в двох країнах, в Ізраїлі і в Америці - на випадок, якщо з нами щось відбудеться, її оприлюднять ", - говорить Соболєва.
Читайте також: Вбивство 3-річного сина депутата у Києві: замовник платив тисяч

25 грудня 2019, 18:50

^ ^