новини

У Києві оголосили нову акцію безкоштовної роздачі саджанців дерев

Засновник Центру альтернативного озеленення Києва Роман Любека оголошує весняну акцію з безкоштовної роздачі садивного матеріалу дерев

До березня залишилося не так багато часу і вже вп'яте в Києві безкоштовно роздаватимуть садивний матеріал (сіянці та саджанці) лісоутворюючих деревних видів рослин, інформує Є Київ! з посиланням на Вечірній Київ.

Читайте також:Ялинка на Софійській площі стала одною з кращих в Європі

"Схема та ж сама, що і восени минулого року: замовляєте на нашому сайті за посиланням, заповнюєте анкету в гугл-формі, ми її перевіряємо і запрошуємо Вас в гості. Залежно від погоди, зустрінемося або наприкінці березня, або в перших числах квітня. Прохання заповнити анкету, адже розсилати не будемо. Посилання на неї опублікуємо в описі «​товару» та в групах"

Організатори внесли декілька змін до попередньої гугл-форми: тепер номер замовлення треба написати самим.

"Не знаєте, забули – краще замовте повторно, і тих, хто вже не вперше до нас прийде, попросимо скинути фото своїх попередніх робіт. Не забувайте підписуватися на інформацію сторінки «Центру» та долучатися до нашої спільноти"– йдеться в повідомленні.

Пропозиція дійсна для мешканців десяти адміністративних районів Києва. Зареєструватися на отримання саджанців можна за адресою: https://dendro.kyiv.ua/product/vesna-2020.

11 січня 2020, 18:50

^ ^