новини

В Києві провели шаховий турнір «Юні зірки України»

Шаховий турнір "Юні зірки України" відбувся в Києві цими вихідними

Організаторами турніру виступили президент Федерації шахів Києва Павло Куфтирєв і Фонд розвитку шахів в Україні Олександра Онищука, інформує Є Київ! з посиланням на 112.

У турнірі взяли участь 10 юних чемпіони України та Європи у віці до 14 років. Перемогу здобув 10-річний киянин Ігор Самуненков. Попри молодий вік Ігор чемпіон Європи серед школярів, а також срібний призер чемпіонату світу. Організатори переконані в необхідності проведення таких заходів і максимальній підтримці шахів в Україні.

Читайте також:Київські боксери перемогли у чемпіонаті України з боксу

Олександр Онищук - міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України, який у складі збірної України ставав срібним і бронзовим призером Олімпіади, а зараз представляє США і Техаський технічний університет, - переконаний, що в час, коли діти проводять дуже багато часу в смартфонах і комп'ютерах, дуже важливо розвивати популярність шахів, оскільки вони сприяють розвитку розумових здібностей.

Читайте також:У Софіївській Борщагівці відбулося відкриття багатофункціонального спортивного майданчика

Своєю чергою президент Федерації шахів Києва Павло Куфтирєв, говорячи про цілі турніру, підкреслив, що організатори хотіли відзначити досягнення юних українських шахістів у Європі та світі, а також привернути увагу до шахів в Україні, оскільки ця гра є важливою складовою у формуванні інтелекту нації.

13 січня 2020, 13:30

^ ^