новини

На мене і мою сім'ю готують новий замах: депутат Соболєв звернувся до Зеленського (ВІДЕО)

Депутат Київської облради В'ячеслав Соболєв, під час замаху на якого в грудні загинув його син, заявив, що на нього і його сім'ю готується новий замах

За словами В'ячеслава Соболєва, за останні два тижні сталося багато подій. У чоловіка з'явилася 100% інформація про новий підготовлюваний на нього і його сім'ю замах, інформує Є Київ!

"Два з половиною місяці тому, серед білого дня, в центрі Києва був убитий мій син Саша. Снайпер, який цілив у мене, кулею 7.62 зніс пів голови трирічного хлопчика. З того моменту у мене одна мета - зробити все, щоб ті, на чиїх руках кров Саші, понесли заслужене покарання. Ця ж інформація є і у поліції. І, тим не менш, з п'ятниці до понеділка Главк (поліції) Києва знімає охорону, незважаючи на те, що є доручення головного слідчого управління України про забезпечення заходів безпеки. У мене питання-це випадковість чи якісь збіги? За попередні два місяці, поки кримінальна справа з розслідування вбивства мого сина була в Главку Києва, слідство не просунулося ні на крок.

У соєму відео Соболєв звернувся до Володимира Зеленського.

"У мене величезне прохання до Вас не як до президента, а як до батька. Приділіть, будь ласка, у своєму графіку 5 хвилин для мене. Я готовий надати всю інформацію, за допомогою якої ми зможемо запобігти ще багатьом смертям, які можуть бути в нашій країні", - йдеться в заяві Соболєва.

Читайте також:Депутат В'ячеслав Соболєв обіцяє 2 мільйони гривень за інформацію про замовника вбивства його сина (ВІДЕО)

12 лютого 2020, 16:20

^ ^