новини

Під Офісом президента влаштували мітинг підприємці і медійники (ВІДЕО)

Підприємці після акції під Офісом президента підуть ходою до Кабміну, щоб їх почули і там

У Києві під Офісом президента України розпочались відразу дві акції протесту – донести до очільника держави свої вимоги вийшли фізичні особи – підприємці та медійники, інформує Є Київ! з посиланням на ZIK.

Учасники акції протесту виступають проти законів про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг.

Читайте також:В Києві автоперевізники заблокували Кабмін

Кореспондентка зазначила, що зараз під Офісом президента зібралися кілька сотень підприємців з різних регіонів України. Наразі люди ще збираються. Як повідомила Валерія Бабич, є інформація про те, що автобуси із підприємцями, які хочуть взяти участь в акції, не пропускають до столиці – їх блокує поліція.

Протестувальники гучно дмуть у дудки, лунає голосна музика. Валерія Бабич зазначила, що у такий спосіб люди хочуть достукатися до влади, щоб та їх почула.

https://img.zik.ua/original/2020/02/19/242836.png?timestamp=1582094409

"Зараз сюди також прийдуть журналісти, які виступають проти законопроєктів про медіа та про дезінформацію, тобто ця акція сьогодні буде збільшуватися впродовж дня. Підприємці після акції під Офісом президента підуть ходою до Кабміну, щоб їх почули і там", – повідомила кореспондентка.

19 лютого 2020, 12:00

^ ^