новини

Не поділили сина: в Києві жінка стріляла в чоловіка з револьвера

Незвичний випадок стався кілька днів тому в Печерському районі столиці - на вулиці Алмазова

Сімейний конфлікт закінчився стріляниною з револьвера, інформує Є Київ! з посиланням на "Страна".

Подружжя, яке довгі місяці намагалося розлучитися через суд, не можуть поділити спільного сина. За словами батька, дитина постійно живе з ним, так як дружина вживає наркотики і веде розгульний спосіб життя.

Під час однієї із зустрічей, коли хлопчик мав залишитися з батьком, жінка схопила його і спробувала втекти. Батько дитини наздогнав дружину, забрав сина і повів його до машини. Однак жінка не збиралася здаватися: вона вихопила пневматичний револьвер і, не звертаючи уваги на перехожих, кинулася наздоганяти чоловіка з дитиною, стріляючи в їх сторону з револьвера типу "флобер".

Читайте також:В Києві сталася бійка зі стріляниною (ВІДЕО)

Кілька куль потрапило в чоловіка, поки він встиг добігти до авто і сховався в ньому. Небайдужі свідки викликали поліцію і швидку допомогу. Лікарі, що приїхали діагностували у чоловіка легкі травми від попадання металевих кульок з револьвера. Дитина, на щастя, не постраждала.

А розлючена жінка до приїзду поліції зникла в невідомому напрямку. Поліція завела кримінальну виробництво за статтею "Хуліганство" і розшукує агресивну матусю зі зброєю.

24 березня 2020, 10:30

^ ^