новини

Від COVID-19 помер архімандрит Києво-Печерської Лаври Нектарій

А митрополит Павло у важкому стані

Києво-Печерська Лавра закрилася на карантин тільки після того, як COVID-19 був виявлений у 26 місцевих ченців і священнослужителів. Один з них, 74-річний архімандрит Нектарій (Коваленко) помер від хвороби вчора, 12 квітня, інформує Є Київ! з посиланням на Zaxid.net.

У монастирі не повідомляють про те, що саме стало причиною смерті архімандрита, проте видання Zaxid.net з посиланням на власні джерела в Лаврі повідомляє про те, що священнослужитель помер в Олександрівській лікарні Києва від COVID-19.

Також джерела повідомляють про те, що сам настоятель Києво-Печерської лаври, митрополит Павло, який раніше перебував на самоізоляції через нібито діагностованого у нього COVID-19, у важкому стані також був госпіталізований в Олександрівську лікарню.

Варто відзначити, що раніше митрополит Павло, як до нього почесний патріарх УПЦ КП Філарет, заявив, що причиною пандемії COVID-19 став "людський гріх". Крім того, він виступив в якості одного з супротивників введення режиму карантину в Україні; зокрема, митрополит критикував рішення уряду про тимчасову заборону на проведення релігійних обрядів. Проте, 4 квітня на сайті Києво-Печерської Лаври з'явилося повідомлення про те, що всі священнослужителі Лаври пройшли медичне обстеження і тестування на COVID-19, в результаті якого було виявлено більше двох десятків тих, що заразилися.

Читайте також:На Київщині зафіксували 212 випадків захворювання на коронавірус

13 квітня 2020, 08:20

^ ^