новини

Карантин до 2022: у Києві озвучили неоптимістичний прогноз щодо коронавірусу

У Києві 15 липня зафіксували 147 випадків коронавірусу

Померла одна людина, загалом 126 людей. Побороли хворобу 36 киян, загалом 2 160 осіб. Підозри на коронавірус у 14 794 киян, повідомляє Є Київ!

Захворіли 66 жінок віком від 18 до 71 року, 73 чоловіка віком від 18 до 85 рокiв, 5 дівчаток від 1 року до 16 років, 3 хлопчики від 2 до 6 років.

Читайте також:Протягом доби в Києві 112 осіб захворіли на COVID-19

До лікарень госпіталізували девять хворих. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Найбільше випадків виявили у Дарницькому (31), Деснянському (21) та Дніпровському районах (14).

Адаптивний карантин, запроваджений Кабінетом Міністрів до 31 липня, буде подовжено і може тривати близько 1,5 року, якщо показники захворюваності не зміняться. Про це розповів голова столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан у коментарі “Сегодня”.

В червні Кабінет Міністрів України опублікував постанову про продовження адаптивного карантину до 31 липня з оновленими правилами його дотримання. За словами Рубана, з тими темпами поширення захворювання, які спостерігаються  на сьогодні, адаптивний карантин може зберігатися протягом ще 1,5 року.

“Зараз в Києві стабільно високі показники захворюваності. І ні про які послаблення карантину говорити поки не доводиться. На який термін буде продовжено адаптивний карантин після 31 липня, залежить від рівня захворюваності. Ті цифри, які ми бачимо і аналізуємо сьогодні — не радують. З такими показниками в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора року”, — зазначив голова столичної Держпродспоживслужби.

Рубан наголосив, що в умовах адаптивного карантину робота бізнесу   триватиме, але буде необхідно вжити ряд заходів.

“Нам необхідно розробити порядок для діяльності кожного бізнесу і посилити спостереження за групами ризику — це люди старше 60 років і особи із хронічними захворюваннями, щоб уберегти їх від інфекції. Плюс продовження масочного режиму, дезінфекції рук і дотримання безпечної дистанції”, — додав він.

Наразі, за даними МОЗ, до ослаблення карантину не готові 7 областей України — Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Одеська, Рівненська та Чернігівська.15 липня 2020, 13:13

^ ^